Teamleden

Directie

Xavier de Wit
Directeur
werkt op: ma, di en wo 

directie@montessori-rhenen.nl
 

Monique in 't Veld
Teamcoördinator
werkt op: wo

m.intveld@montessori-rhenen.nl
 
 
Administratie

Jacqueline Thierry
werkt op: ma-, di-, en  wo-ochtend

info@montessori-rhenen.nl
 
   
 
Specialisaties








Ike Huizenga
Intern Begeleider
werkt op: ma en wo

ib@montessori-rhenen.nl
 

Nicole van Opzeeland
Onderwijsassistent
werkt op: di-, wo-, en do-(schooltijden)

n.vanopzeeland@montessori-rhenen.nl
 
 
Leerkrachten Onderbouw

Deborah Burger-Kuijpers
werkt op: ma t/m do 
d.burger@montessori-rhenen.nl
 

Alice Leenhouts
werkt op: vr-ochtend
a.leenhouts@montessori-rhenen.nl
 
 
Leerkrachten Middenbouw

Marieke Koekoek
werkt op: wo-do-vr
m.koekoek@montessori-rhenen.nl

Dorien König
werkt op: ma, di en wo
d.konig@montessori-rhenen.nl

Femke Cools
werkt op: ma, di, wo en vrij
f.cools@montessori-rhenen.nl
 
Leerkrachten Bovenbouw

Lilian Beumer
werkt op: ma t/m vr 

l.beumer@montessori-rhenen.nl

Monique in 't Veld
werkt op: di en vr (om de week)
m.intveld@montessori-rhenen.nl

Irene van der Glas
werkt op: ma, wo, do en vr (om de week) 
i.vdglas@montessori-rhenen.nl